Pierwszy taniec Bydgoszcz

Nie ma nic bardziej romantycznego, niż uczyć się tańczyć z osobą, którą kochasz. Proponujemy profesjonalne lekcje tańca dla narzeczonychPierwszy taniec pary młodej na weselu to wspaniały sposób na wyrażenie Waszej miłości. Każdy taniec dopasowujemy do indywidualnych potrzeb, predyspozycji oraz naturalnego stylu Młodej Pary. Choreografia zostanie ułożona do wybranego przez was utworu. Sprawimy, że nauka pierwszego tańca będzie lekka i przyjemna,  Wy będzie się czuć na parkiecie tanecznym pewnie i komfortowo, a Wasz taniec zachwyci i zaskoczy gości weselnych.

Pakiet 5 lekcji indywidualnych to spotkania dla narzeczonych podczas których nauczymy Was choreografii pierwszego tańca. Nasi instruktorzy ułożą układ  do wybranego przez Was utworu. Jeżeli nie macie wymarzonego utworu do którego chcielibyście zatańczyć, zawsze możemy zaproponować utwory które idealnie pasują do atmosfery jaka panuje podczas wesela. Lekcje podczas kursu trwają 45 minut i odbywają się w terminach dogodnych dla pary i instruktora. Pomożemy wam sprawić aby wasz wspólny pierwszy taniec jako nowożeńców zapierał dech w piersi całej rodziny. 

Zdajemy sobie sprawę, że chcecie Państwo aby wasze wesele było niezapomnianym wydarzeniem w waszym życiu. Do każdej pary i tańca podchodzimy indywidualnie. Przed rozpoczęciem pierwszych zajęć zawsze staramy się trochę poznać narzeczonych aby pomóc im w doborze tańca i muzyki. Pierwszy taniec to jeden z tych momentów podczas wesela do których wraca się we wspomnieniach przez wiele lat.

 

Zaufało nam i skorzystało z naszej oferty wiele par z Bydgoszczy i okolic. Taniec to nasza pasja, co przekłada się na sposób i jakość prowadzonych przez nas zajęć. Naukę pierwszego tańca w Bydgoszczy propagujemy już od prawie 10 lat. Przez ten czas zdobyliśmy wiele doświadczenia i wiedzy która pozwala nam pomóc dobrać odpowiednią muzykę oraz choreografię do tego magicznego dnia. 

 

Wybrane choreografie pierwszego tańca

 

Pierwszy taniec Doroty i Krzystofa

Utwór: Michael Buble - Sway

Choreografia ułożona przez Karolinę pomimo tego, że tańczona do jednego utworu składa się z dwóch tańców. Jednym jest Rumba Square czyli Amerykański odpowiednik Rumby Kubańskiej. Drugim tańcem jest również Kubańska, Cha-Cha. Dorota i Krzysztof bardzo szybko nauczyli się kroków co pozwoliło skupić się nam na szlifowaniu szczegółów.

  

 

Pierwszy taniec Agaty i Marcina

Utwór: The Contours - Do You Love Me

Agata i Marcin od początku wiedzieli, że chcą zaskoczyć swoich gości podczas pierwszego tańca. Postawili na energetycznego Twista z elementami Rock'n'Roll'a i Swinga. 

 

Jeżeli chcesz zobaczyć więcej zapraszamy na nasz kanał na YouTube.

  

Jeżeli chcecie Państwo skorzystać z pakietu 5 zajęć indywidualnych wraz z ułożeniem choreografii, naukę należy rozpocząć przynajmniej dwa miesiące przed ślubem. Jest możliwość krótszych terminów jednak wymaga to już kontaktu i ustaleń z instruktorem. Jeżeli chcecie Państwo rozłożyć naukę na większą ilość zajęć niż proponowane 5 spotkań to naukę należy rozpocząć wcześniej. Z doświadczenia wiemy, że najlepiej sprawdza się system zajęć - 45 minut raz w tygodniu, przez 5 tygodni.

Aby skorzystać z naszej oferty dla narzeczonych wyślij zapytanie/zgłoszenie. Zapraszamy do zakładki kontakt i wypełnienie naszego formularza kontaktowego którego porawne wypełnienie przyspieszy kontakt oraz rozpoczęcie nauki.

Jeżeli chcielibyście podczas wesela również swobodnie potańczyć to możemy zaoferować udział w kursie tańca użytkowego lub kursie tańca towarzyskiego.

 

Zapraszamy również do przeczytania naszego artykułu o tym jak dobrać rodzaj tańca i muzykę na pierwszy taniec.

Pierwszy taniec Bydgoszcz
45 minut

Ceny

740 zł zł
od pary za 5 spotkań
170 zł zł
od pary za jedne zajęcia
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij