Lady Style Dance - taniec dla studentek

Chcesz zacząć tańczyć ale nie masz partnera? Może nie lubisz tańczyć w parze, albo poprostu kochasz taniec tak jak my i pragniesz tańczyć jeszcze więcej. Właśnie dlatego powstały zajęcia Lady Style Dance.

Zajęcia dla Pań solo podczas których będziesz miała okazję poznać takie tańce jak salsa, samba, merenque, cha-cha, rumba, jive czy bachata. Podczas zazjęć angażowane są wszystkie partie mięśniowe dzięki czemu poprawiamy kondycję fizyczną, tracimy także zbędne kilogramy, a przede wszystkim poprawiamy swoje samopoczucie.

 

Jeżeli fitness jest dla Ciebie zbyt monotonny a zumba zbyt mało zróźnicowana. Szukasz ciekawej alternatywy? Przyjdź i przekonaj się, że taniec jest odpowiedzią! Lady Style to zajęcia właśnie dla Cebie!

 

Czemu Lady Style Dance?

Taniec

Wszystkie układy oparte są o figury i ruch zaczerpnięty z tańca towarzyskiego. Ponzasz kroki jive'a, salsy lub bluesa. Zajęcia prowadzone są przez dyplomowaną nauczycielkę tańca - Karolinę. Taniec to jej życiowa pasja i do każdych zajęć podchodzi z pełnym profesjonalizmem. Każde spotkanie taneczne poprawia nastrój i samopoczucie na kolejny tydzień.

Zdrowie

Taniec jest formą ruchu która aktywizuje nasz cały organizm. Na zajęciach kładziemy nacisk na rozwinięcie świadomości ciała oraz na pracę wszystkich kobiecych atrybutów - bioder, klatki piersiowej oraz rąk. 

Zabawa

Jest to doskonała oferta dla osób, które lubią spontaniczny taniec. Zajęcia pomogą w  wydobyciu naturalnego wdzięku, który drzemie w każdej z Pań. Na twarzach uczestniczek przez całe zajęcia gości uśmiech. Podczas tańca organizm wytwarza zwiększone ilości endorfin które poprawiają nasze samopoczucie. 

 

 

 

Dodatkowo dla naszych uczestniczek organizujemy sobotnie Babskie Wieczory, podczas których można wykorzystać zdobytą wiedzę oraz pobawić się tylko w kobiecym gronie.

 

Nie ograniczamy się tylko do tańców towarzyskich!

 My się poprostu bawimy tańcem!

Lady Style Dance - taniec dla studentek
60 minut

Ceny

170 zł
miesiąc zajęć
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij