Zajęcie taneczne dla Kobiet - Lady Style Dance

Zajęcia specjalnie dla Pań... na zajęciach kładziemy nacisk na rozwinięcie świadomości ciała oraz na pracę wszystkich atrybutów kobiecych - bioder, klatki piersiowej oraz rąk. Jest to doskonała oferta dla osób, które lubią spontaniczny taniec. Zajęcia pomogą w  wydobyciu naturalnego wdzięku, który drzemie w każdej z Pań.

Zajęcia przeznaczone są dla kobiet w każdym wieku, które chcą podkreślić swoją kobiecość zarówno w tańcu, jak i życiu codziennym. Intensywny i dynamiczny charakter zajęć  umożliwia uaktywnienie całego organizmu i spalenie wielu kalorii oraz podniesienie poziomu endorfin.

W czasie lekcji uczymy się kroków takich tańców jak: salsa, samba,  merengue, cha-cha, rumba, jive, bachata. Podczas zajęć angażujemy i uelastyczniamy cały aparat ruchu, poprawiamy kondycję fizyczną, tracimy także zbędne kilogramy, a przede wszystkim poprawiamy swoje samopoczucie.

Zajęcie taneczne dla Kobiet - Lady Style Dance
60 minut

Ceny

170 zł
miesiąc zajęć
290 zł
dwie grupy
60 zł
jedne zajęcia
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij