Nauka tańca oraz wydarzenia taneczne dla kobiet solo

Każda z Pań znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. Najbardziej intensywne zajęcia to Lady Style Dance i Lady Style Fit, na nich nauczycie się wielu choreografii tanecznych i spalicie mnóstwo kalorii. Najwięcej wdźięku i kobiecych ruchów panuje na zajęciach Lady Style Dance. Spokojniejsza wersja tych zajęć to zajęcia Lady Style Senior. Uczestniczki wszystkich zajęć spotykają się na organizowanych cyklicznie Babskich Wieczorach.

Babskie wieczory - świetna zabawa tylko dla Kobiet

To imprezy organizowane cyklicznie. Nasze roztańczone babskie wieczory cieszą się ogromną popularnością wśród Pań.Jest to czas, w którym cała szkoła tańca zarezerwowana jest tylko dla Pań, bawimy się, śmiejemy, tańczymy, szalejemy na parkiecie i spalamy kalorie.

Lady Style Senior - zajęcia dla Kobiet młodych duchem

Zajęcia skierowane do osób starszych, a także dla wszystkich, którzy długo nie praktykowali żadnej aktywności fizycznej. Zajęcia prowadzone są w umiarkowanym tempie. Oparte są na podobnej formule jak LADY STYLE dance, a różnica dotyczy intensywności i tempa. Każde spotkanie naszych seniorek to przyj…

Lady Style FIT - połączenie tańca i fitnessu

To zajęcia fitnessowe inspirowane tańcem. LADY STYLE FIT to po prostu świetna zabawa połączona z pełnowymiarowym treningiem kondycyjnym i interwałowym. Najlepsze zajęcia na poprawę sylwetki i wyzwolenie wewnętrznej przebojowości.

Zajęcie taneczne dla Kobiet - Lady Style Dance

Zajęcia specjalnie dla Pań... na zajęciach kładziemy nacisk na rozwinięcie świadomości ciała oraz na pracę wszystkich atrybutów kobiecych - bioder, klatki piersiowej oraz rąk. Jest to doskonała oferta dla osób, które lubią spontaniczny taniec. Zajęcia pomogą w  wydobyciu naturalnego wdzięku, który d…

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij