Joanna Kopeć - instruktorka i pasjonatka tańca towarzyskiego

Joanna Kopeć - instruktorka i pasjonatka tańca towarzyskiego

Jej pasja stała się zawodem i pomysłem na życie. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła uczęszczając na zajęcia taneczne do Studia Tanecznego M. Siwka w 1990 roku. Zaprzyjaźniona ze szkołą od zawsze, w 2003 roku rozpoczęła współpracę jako instruktor tańca. Wraz z Marianem Siwka tworzy duet prowadząc kursy tańca towarzyskiego. Prowadzi lekcje indywidualne i pomaga przygotować się parom do pierwszego tańca.

Od 2016 lat jest instruktorem fitness, a w Centrum Tańca prowadzi zajęcia Lady Style Fit oraz zdrowy kręgosłup. Współorganizuje weekendy taneczne dla Pań. Posiada wyższe wykształcenie w kierunku Edukacja przedszkolna i nauczanie języka angielskiego. Posiada dylpom instruktora tańca towarzyskiego Polskiej Akademii Sportu.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij