Lady Style Senior - taniec dla kobiet młodych duchem

Lady Style Senior to zajęcia skierowane do kobiet młodych duchem. Podczas zajęć przede wszystkim stawiamy na dobrą zabawę i uśmiech na twarzach uczestniczek. Choreografie ułożone są tak aby pomóc utrzymać sprawność fizyczną oraz sprawiać przyjemność. Tańczymy m.in. salsę, rumbę lub nawet jive'a.

Doskonale rozumiemy, że z wiekiem coraz trudniej utrzymać sprawność fizyczną. Był to jeden z wielu czynników jaki skłonił nas do stworzenia tej grupy tanecznej. Tańczyć można w każdym wieku i wszystkie seniorki na naszych spotkaniach są tego doskonałym przykładem. Grupa Lady Style Senior jest niezwykle towarzyska i rozrywkowa. Panie cyklicznie spotykają się na sobotnich Babskich Wieczorkach, na których wykorzystują nabyte umiejętności taneczne.

 

Na zajęciach nauczysz się tańczyć solo takie tańce jak: salsa, samba, cha-cha, rock&roll, bachata. Poznasz też wiele animacji i prostych choreografii tanecznych do wielu przebojów muzycznych.

Staramy się muzycznie urozmaicać zajęcia, sięgamy po muzyczne klasyki - Abba lub Boney M. Nie boimy się też nowości takich jak np. Despacito.

 

 

Organizujemy również wyjazdy taneczne m.in. w piękne i malownicze Bory Tucholskie.

 

Przyjdź na pierwsze zajęcia i przekonaj się, że taniec jest dla każdego.

Lady Style Senior - taniec dla kobiet młodych duchem
60 minut

Ceny

170 zł
miesiąc
150 zł
cena dla seniorek 60+
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij