Karolina Siwka - dyplomowana instruktorka tańca

Karolina Siwka - dyplomowana instruktorka tańca

Uwielbia elegancję spokojnych tańców standardowych. Jakiś czas temu wpadła po uszy i zakochała się we wspaniałym treningu tanecznym Salsation. Dzięki jej niesamowitej charyzmie na zajęciach panuje przyjazna i radosna atmosfera. Jest organizatorką wszystkich babskich wieczorów w Centrum Tańca oraz weekendowych wyjazdów tylko dla kobiet. 

Od zawsze związana z Centrum Tańca prowadzi zajęcia dla dzieci, lekcje indywidualne dla par oraz zajęcia dla kobiet. Zajęcia Lady Style są jej autorskim pomysłem.  Realizuje się przy tworzeniu indywidualnie dobranych choreografii tanecznych do pierwszych tańców par ślubnych.  Posiada wyższe wykształcenie  w kierunku Praca socjalna, studia podyplomowe w kierunku wychowanie fizyczne oraz oraz dyplom instruktora tańca towarzyskiego Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Przedpołudniami pracuje w ZSG  gdzie w ramach wychowania fizycznego uczy młodzież tańca.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij