Taniec użytkowy Bydgoszcz

Kursy tańca użytkowego to spotkania przeznaczone dla osób chcących nauczyć się swobodnego tańca w parze. Zajęcia są prowadzone w taki sposób aby szybko i skutecznie posiąść umiejętność zabawy tańcem i czerpać z tego dużo radości i satysfakcji.

Muzyka dobierana do zajęć nie jest tylko muzyką stricte taneczną ale są to również znane Państwu utwory radiowe które w dzisiejszych czasach nierzadko są utworami bardzo melodyjnymi oraz o bardzo ciekawych rytmach tanecznych.

Kurs tańca użytkowego odchodzi od standardowych założeń kursów tańca towarzyskiego stawiając za cel przede wszystkim użytkowość i uniwersalność uczonych kroków. Pozwala to Państwu na swobodny taniec a przede wszystkim zabawę.

Podczas naszych spotkań nauczycie się Państwo m.in. takich tańców jak disco fox (tzw. taniec na "3" lub "2 na 1"), blues czy Two Step.

 

Na popularność tańca użytkowego składa się: prostota, widowiskowość różnych obrotów, fantazyjnych figur, które przyciągają uwagę i podziw oglądających. Umiejętności te można wykorzystać podczas tańca w rytmie dowolnej muzyki, technika ustępuje miejsca fantazji, a skomplikowane kroki - radości ze wspólnej zabawy. To świetna szkoła dla Panów w opanowaniu trudnej sztuki prowadzenia partnerki i zabłyśnięcia na parkiecie.

Zapraszamy wszystkich Państwa którzy boją się, że taniec nie jest dla nich. Podczas kursu tańca użytkowego przekonacie się, że taniec to głównie dobra zabawa. Nie wykluczone, że po paru lekcjach zapragniecie nauczyć się więcej i wrócicie na zajęcia ponownie z jeszcze większą radością i zapałem. Po nauce na takim kursie bardzo łatwo będzie się Państwu pózniej odnaleźć podczas ewentualnej kontynuacji nauki na kursach tańca towarzyskiego.


Zdobytą wiedzę można wykorzystać na naszych sobotnich wieczorków tanecznych podczas których można spotkać wielu miłośników tańca którzy także poznali magię tańca.

Taniec użytkowy Bydgoszcz
60 minut

Ceny

90 zł
od osoby za 4 spotknia
180 zł
od osoby za 8 spotkań
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij