Piątkowe wieczorki taneczne

Jest to jedyna tego typu impreza w Bydgoszczy, na której  wykorzystacie umiejętności nabyte na kursach tańca. W każdy piątkowy wieczór można u nas mile spędzić czas przy rytmach standardowych i latynoamerykańskich. Gwarantujemy towarzystwo sympatycznych i lubiących bawić się osób. W wieczorkach może uczestniczyć każdy, niezależnie od posiadanych umiejętności tanecznych.  

Wieczorek taneczny to nic innego jak dancing, na którym na pewno nie jeden raz świetnie się bawiłeś. Miła i kulturalna atmosfera oraz niepowtarzalna muzyka przeniosą Cię w czasie. Wszystkich chętnych do odwiedzenia i poznania naszej szkoły zapraszamy serdecznie w każdy piątek od godziny 20.00-22.00. 

Piątkowe wieczorki taneczne
120 minut

Ceny

120 zł
od pary
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij