Kurs Tańca Towarzyskiego dla Seniorów

Parafrazując Marka Twain'a - "Ludzie nie dlatego przestają tańczyć, że się starzeją, lecz starzeją się bo przestają tańczyć". Taniec to zdrowy ruch w każdym wieku. Nigdy nie jest się zbyt starym by nauczyć się tańczyć. Odpowiednio dobrana intensywność i rodzaj ruchu w tańcu pozwala każdej osobie czerpać z niego radość. Bardzo często słyszymy "Jestem za stary/a na naukę tańca!", nic bardziej mylnego. Doskonale wiemy jak dobrać repertuar dla odpowiedniej grupy wiekowej. Zapraszamy Was na Kurs Tańca dla Seniorów.

Przyjdź i przekonaj się, że "Każdy tańczyć może" na kursie tańca dla seniorów. Zapraszamy w poniedziałki na godzinę 18 na 60 minut spędzonego w miłej atmosferze. Gwarantujemy na grupie osoby o zbliżonym wieku, nie musice krępować się nauki tańca wraz ze studentami. Nasz założyciel Marian Siwka który sam ma już ponad 65 prowadzi zajęcia już ponad 35 lat. Doświadczenie pozwala mu na swobodę w doborze odpowiednich figur oraz repertuaru muzycznego dla różnych grup wiekowych. Cena za miesiąc zajęć to 150 zł od osoby. Wyślij zgłoszenie lub zadzwoń Marian.

Kurs Tańca Towarzyskiego dla Seniorów
90 minut

Ceny

230 zł
4 spotkania od osoby
460 zł
8 spotkań od osoby
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij