Lady Style Senior - zajęcia dla Kobiet młodych duchem

Zajęcia skierowane do osób starszych, a także dla wszystkich, którzy długo nie praktykowali żadnej aktywności fizycznej. Zajęcia prowadzone są w umiarkowanym tempie. Oparte są na podobnej formule jak LADY STYLE dance, a różnica dotyczy intensywności i tempa. Każde spotkanie naszych seniorek to przyjemnie przetańczona godzina z mnóstwem radości.

Na zajęciach nauczysz się tańczyć solo takie tańce jak: salsa, samba, cha-cha, rock&roll, bachata. Poznasz też wiele animacji i prostych choreografii tanecznych do wielu przebojów muzycznych.

Grupa Lady Style Senior jest niezwykle towarzyska i rozrywkowa. Panie cyklicznie spotykają się na sobotnich Babskich Wieczorkach, na których wykorzystują nabyte umiejętności taneczne.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij