Nauka tańca dla studentów

Drogi Studencie, mamy coś specjalnie dla Ciebie! Kurs tańca dla studentów w bardzo atrakcyjnej cenie! Dzięki naszej wyjątkowej ofercie będziecie mogli poczuć się prawdziwym królem i królową parkietu.

Lady Style fit - taniec dla studentek

To zajęcia fitnessowe inspirowane tańcem. Lady Style Fit to po prostu świetna zabawa połączona z pełnowymiarowym treningiem kondycyjnym i interwałowym. Najlepsze zajęcia na poprawę sylwetki i wyzwolenie wewnętrznej przebojowości.

Lady Style Dance - taniec dla studentek

Chcesz zacząć tańczyć ale nie masz partnera? Może nie lubisz tańczyć w parze, albo poprostu kochasz taniec tak jak my i pragniesz tańczyć jeszcze więcej. Właśnie dlatego powstały zajęcia Lady Style Dance.

Kurs Tańca Towarzyskiego dla studentów

Kursy Tańca dla studentów charakteryzują się szybkim tempem nauki i swobodną atmosferą. Grupy studenckie często kontynuują naukę przez cały okres studiów, traktując taniec jako oderwanie się od nauki i egzaminów i wspólną zabawę na parkiecie tanecznym. Kursy Tańca Towrzyskiego obejmują 6 stopni, z …

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij