Nauka tańca dla Seniorów

Tańczyć może każdy, bez względu na wiek i stopień sprawności. Taniec jest niezwykle skutecznym lekiem przedłużającym młodość osób starszych. Rytmiczne pląsanie na parkiecie w takt muzyki zwiększa wytrzymałość i wzmacnia serce. Zajęcia prowadzone są w taki sposób, aby każdy mógł w nich uczestniczyć. Nie trzeba posiadać żadnych nadzwyczajnych umiejętności ani doświadczenia tanecznego. Zajęcia taneczne są doskonałą okazją do nawiązania nowych znajomości. Coraz więcej aktywnych seniorów chce tańczyć. Dołącz do nas!

Lady Style Senior - taniec dla kobiet młodych duchem

Lady Style Senior to zajęcia skierowane do kobiet młodych duchem. Podczas zajęć przede wszystkim stawiamy na dobrą zabawę i uśmiech na twarzach uczestniczek. Choreografie ułożone są tak aby pomóc utrzymać sprawność fizyczną oraz sprawiać przyjemność. Tańczymy m.in. salsę, rumbę lub nawet jive'a.

Kurs Tańca Towarzyskiego dla Seniorów

Parafrazując Marka Twain'a - "Ludzie nie dlatego przestają tańczyć, że się starzeją, lecz starzeją się bo przestają tańczyć". Taniec to zdrowy ruch w każdym wieku. Nigdy nie jest się zbyt starym by nauczyć się tańczyć. Odpowiednio dobrana intensywność i rodzaj ruchu w tańcu pozwala każdej osobie cze…

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij