Nauka tańca dla Seniorów

Tańczyć może każdy, bez względu na wiek i stopień sprawności. Taniec jest niezwykle skutecznym lekiem przedłużającym młodość osób starszych. Rytmiczne pląsanie na parkiecie w takt muzyki zwiększa wytrzymałość i wzmacnia serce. Zajęcia prowadzone są w taki sposób, aby każdy mógł w nich uczestniczyć. Nie trzeba posiadać żadnych nadzwyczajnych umiejętności ani doświadczenia tanecznego. Zajęcia taneczne są doskonałą okazją do nawiązania nowych znajomości. Coraz więcej aktywnych seniorów chce tańczyć. Dołącz do nas!

Lady Style Senior - taniec dla kobiet młodych duchem

Lady Style Senior to zajęcia skierowane do kobiet młodych duchem. Podczas zajęć przede wszystkim stawiamy na dobrą zabawę i uśmiech na twarzach uczestniczek. Choreografie ułożone są tak aby pomóc utrzymać sprawność fizyczną oraz sprawiać przyjemność. Tańczymy m.in. salsę, rumbę lub nawet jive'a.

Kurs Tańca Towarzyskiego dla Seniorów

Kursy Tańca Towarzyskiego obejmują 6 stopni, z których każdy do 8 spotkań po 1,5 h zajęć. Zajęcia prowadzone są według Światowego Programu Tanecznego. Obejmują takie tańce, jak: walc angielski, walc wiedeński, tango, foxtrot, quickstep, samba, cha-cha, rumba, jive, salsa, disco fox, blues. Znajomość…

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij