Najczęściej zadawane pytania

Zebraliśmy listę najczęściej zadawanych nam pytań oraz to co uważamy, że potrzeba wiedzieć przez osoby chcące zacząć tańczyć razem z nami. W przypadku chęci zapisania na kurs lub uzyskania innych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez stronę kontaktu.

Na zajęcia tańca towarzyskiego należy zabrać obuwie bardziej wyjściowe niż sportowe. Panie mogą mieć buty na obcasie.

Na zajęcia pierwszego tańca najlepiej zabrać obuwie ślubne.

Na zajęcia dla kobiet proponujemy założyć płaskie obuwie ( tenisówki, adidasy)

Na zajęcia dla dzieci tenisówki lub baletki.

Najważniejsze aby posiadać obuwie na zmianę.

Szkoła znajduje się na ul.Gdańskiej 28. Po wpisaniu kodu do domofonu 123456# należy wejść do końca w podwórko.

Jeżeli chcecie Państwo wykorzystać pakiet 5 lekcji indywidualnych, to proponujemy rozpocząć zajęcia 6 tygodni przed ślubem. Jeżeli checie Państwo zrealizować więcej lekcji, naukę należy rozpocząć proporcjonalnie wcześniej. Najlepszy system zajęć to jedne zajęcia w tygodniu.

Oczywiście. Bardzo serdecznie zapraszamy singli do przesyłania zgłoszeń na kursy tańca w parach. Niejedna para poznała się u nas na zajęciach.

Opłaty można regulować gotówką lub kartą.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego.

Na zajęcia umawiamy się w dogodnych terminach dla pary i dla instruktora. Pracujemy w godzinach 8.00-22.00. Spotkania możemy umawiać z zajęć na zajęcia.

Wszystkie zniżki ujęte są w cenniku

Zniżki nie łączą się ze sobą, nie dotyczą lekcji indywidualnych lub grup indywidualnych oraz imprez, wieczorków tanecznych i practis.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij