Kurs Tańca Towarzyskiego dla studentów

Kursy Tańca dla studentów charakteryzują się szybkim tempem nauki i swobodną atmosferą. Grupy studenckie często kontynuują naukę przez cały okres studiów, traktując taniec jako oderwanie się od nauki i egzaminów i wspólną zabawę na parkiecie tanecznym.

Kursy Tańca Towrzyskiego obejmują 6 stopni, z których każdy do 8 spotkań po 1,5 h zajęć. Zajęcia prowadzone są według Światowego Programu Tanecznego. Obejmują takie tańce, jak: walc angielski, walc wiedeński, tango, foxtrot, quickstep, samba, cha-cha, rumba, jive, salsa, disco fox, blues. Znajomość tych tańców przyda się zarówno na eleganckim balu, weselu czy dyskotece. Kurs I stopnia jest to podstawowe kompendium wiedzy, które zachęcamy rozwijać na kolejnych stopniach.

Kurs Tańca Towarzyskiego do przede wszystkim świetna zabawa i okazja do spotkanie się ze znajomymi oraz poznanie nowych osób. Podstawowym zadaniem kursów  jest opanowanie takiego sposobu poruszania się, który jest naturalny i swobodny dla tancerza, a jednocześnie elegancki dla obserwatora. Celem kursów  na podstawowym poziomie jest nauka nowych kroków i figur tanecznych, natomiast na wyższych poziomach skupiamy się na różnorodnym łączeniu poznanych elementów. 

Kurs Tańca Towarzyskiego dla studentów
90 minut

Ceny

230 zł
od osoby za 4 spotkania
460 zł
od pary za 4 spotkania
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij