Pierwszy taniec weselny

Nie ma nic bardziej romantycznego, niż uczyć się tańczyć z osobą, którą kochasz. Dlatego proponujemy profesjonalną naukę tańca dla narzeczonych. Każdy taniec dopasowujemy do indywidualnych potrzeb, predyspozycji oraz naturalnego stylu Młodej Pary. Choreografia zostanie ułożona do wybranego przez was utworu. Sprawimy, że nauka tańca będzie lekka i przyjemna,  Wy będzie się czuć na parkiecie tanecznym pewnie i komfortowo, a Wasz taniec zachwyci i zaskoczy gości weselnych.

Pakiet 5 lekcji indywidualnych to spotkania podczas których nauczycie się choreografii pierwszego tańca. Nasi instruktorzy ułożą układ  do wybranego przez Was utworu. Jeżeli nie macie wymarzonego utworu do którego chcielibyście zatańczyć, zawsze możemy zaproponować utwory które idealnie pasują do pierwszego tańca. Zajęcie trwaja 45 minut i odbywają się w terminach dogodnych dla pary i instruktora.

 

Jeżeli chcecie Państwo skorzystać z pakietu 5 zajęć indywidualnych wraz z ułożeniem choreografii, naukę należy rozpocząć przynajmniej dwa miesiące przed ślubem. Jest możliwość krótszych terminów jednak wymaga to już kontaktu i ustaleń z instruktorem. Jeżeli chcecie Państwo rozłożyć naukę na większą ilość zajęć niż proponowane 5 spotkań to naukę należy rozpocząć wcześniej. Z doświadczenia wiemy, że najlepiej sprawdza się system zajęć - 45 minut raz w tygodniu, przez 5 tygodni.

Aby wysłać zapytanie/zgłoszenie zapraszamy do zakładki kontakt i wypełnienie naszego formularza kontaktowego którego porawne wypełnienie przyspieszy kontakt oraz rozpoczęcie nauki.

Jeżeli chcielibyście podczas wesela również swobodnie potańczyć to możemy zaoferować udział w kursie tańca użytkowego lub kursie tańca towarzyskiego.

Pierwszy taniec weselny
45 minut

Ceny

100 zł
jedno spotkanie od pary
450 zł
5 spotkań od pary
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij