Marian Siwka - założyciel

Właściciel Centrum Tańca Siwka. To osoba niezwykle wytrwała w marzeniach i zakochana w swojej pasji. Stworzył bardzo rodzinną szkołę tańca, w której każdy uczestnik czuje się miło i swobodnie. Nauczył tańczyć wiele pokoleń bydgoszczan.  Realizuje się w prowadzeniu szkoły tańca od ponad 37 lat. Od wielu lat niezmiennie współpracuje ze swoimi instruktorami obdarzając ich zaufaniem. To wyjątkowa osoba popularyzująca taniec jako najlepszą formę spędzania  czasu wolnego.  

Pomysłodawca i organizator wielu turniejów tanecznych  w Bydgoszczy. Wieloletni prezes Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Bydgoszczy. Prowadzi zajęcia kursów tańca towarzyskiego oraz lekcje indywidualne. Organizator wszystkich zabaw tanecznych w Centrum Tańca oraz sobotních wieczorków tanecznych. Dyplomowany instruktora tańca towarzyskiego Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wspaniały mąż i ojciec trójki dzieci... oj nie .... poprawka czwórki dzieci : Łukasza, Karoliny, Karola i Centrum Tańca Siwka. Od niedawna szczęśliwy dziadek.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij