Tanecznym krokiem przez 2019 rok

Powoli zbliżamy się do końca roku, przed nami jeszcze magiczny świąteczny czas. Zanim jednak wpadniecie Państwo w wir świątecznych obowiązków i spotkań chcemy podzielić się naszym małym podsumowaniem roku.

Rok 2019 zaliczamy do bardzo udanych. Byliśmy aż na 3 wyjazdach tanecznych podczas których świetnie się razem z Państwem bawiliśmy, dzięki przemiłej atmosferze jaką stworzyliście. Bawiliście się z nami na wielu zabawach tanecznych przez cały rok. Udało nam się zachęcić wielu z Was do cotygodniowych spotkań na grupowych kursach tańca oraz lekcjach indywidualnych. Otworzyliśmy 5 nowych grup kursu tańca I stopnia. Spotykaliśmy się z Państwem na piątkowych wieczorkach tanecznych. Zawsze gdy zbliża się koniec roku lubimy podsumować, co udało nam się zrealizować.

12 tańców na 12 miesięcy - kalendarz taneczny

Ten rok był szczególnie wyjątkowy ze względu na nasz nowy projekt, który został szybko polubiony i stał się stałym elementem każdego miesiąca. Mowa oczywiście o naszym kalendarzu tanecznym. Co miesiąc organizowane były godzinne zajęcia dodatkowe z jednego wybranego przez nas tańca. Uczyliśmy na nich nowych, nieszablonowych wariacji kroków danego tańca. Długo zastanawialiśmy się nad tą formułą jednak Państwa zaangażowanie i chęć uczestnictwa przekonała nas, że było warto. W tym roku na zajęciach tańczyliśmy m.in. Walca Wiedeńskiego, Jive, Cha-Cha-cha, Salsę  a nawet Paso Doble. Stwierdziliśmy jednak, że trzeba wyjść poza ramy typowych tańców towarzyskich i takim o to sposobem udało nam się również poprowadzić spotkanie w rytm polskiego tańca narodowego - Polonez. Taniec ten jest niestety kojarzony głównie z balami studniówkowymi. Chcieliśmy pokazać, że  jest naprawdę wspaniały i można go tańczyć w różnych okolicznościach.

Pierwszy taniec w 2019 roku

W grudniu również dobiegł do końca sezon pierwszych tańców ślubnych. Zajęć podczas, których nasze instruktorki Karolina i Joanna tworzą choerografię dla przysłych par młodych. W każdym sezonie są utwory, które stanowią top jeżeli chodzi o wybory wśród narzeczonych. Uwielbiamy gdy para przychodzi z wybranym utworem, który gra im w duszy. Są to piękne melodie w mniej znanych wykonaniach. Jedną z takich choreografii była ta ułożona dla Adrianny i Adama. Wybrali oni utwór a raczej tzw. Mash-Up (połączenie dwóch utworów w jeden) - Fly me to the Moon/Lucky w wykonaniu Ricka Hale & Breea Guttery Zapraszamy do obejrzenia.

 

Kolejna zaprezentowana choreografia należy do Magdy i Dawida. Magda jest bydgoską instruktorką Zumby, dlatego Dawid miał trudne zadanie do zrealizowania. Naszym zdaniem wyszło zjawiskowo i naturalnie. Jest nam niezmiernie miło, że wracacie do nas po latach - Magda miała lekcje tańca z naszą instruktorką Karoliną, kiedy uczęszczała do Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich.

Dziękujemy wszystkim parom ślubnym za dostarczenie nam wielu chwil do wzruszeń. Miniony sezon, był wyjątkowy i intensywny. Lekcje pierwszych tańców mają w sobie coś magicznego i zjawiskowego. Powstają na nich takie małe "perełki- chorełki" taneczne, które należą tylko do Was.

Wyjazdy taneczne w bory tucholskie

Do udanych zaliczamy aż 3 tegoroczne wyjazdy taneczne. Dwa zorganizowane dla Kobiet i jeden dla Par. Z paniami byliśmy w karnawale w Evita Hotel & Spa w Tleniu a w okresie wakacyjnym w Centrum Wypoczynkowe Twardy Dół. Z parami powróciliśmy w sierpniu do hotelu Evita w Tleniu. Cieszy nas, że tak chętnie chcecie Państwo z nami spędzać czas. Jest to bardzo motywujące do działania i napędza nas w tworzeniu planów i pomysłów na przyszłość. W tej chwili można jeszcze dołączyć do zimowych wyjazdów taneczny. Na przełomie stycznia i lutego wyjeżdzamy na Kaszuby do ośrodka Wichrowe Wzgórze na  weekend taneczny dla kobiet a tydzień później jedziemy do Hotelu Spichrz na wyjazd taneczny dla par.

 

Zabawy taneczne oraz Babskie Wieczory

Kolejnym stałym elementem tanecznego kalendarza stały się już na dobre nasze Babskie Wieczory. Taneczne spotkania tylko dla Pań podczas, których parkiet jest zawsze rozgrzany do czerwoności. Cieszy nas, że tak chętnie i licznie przybywacie na nasze wieczorki. Dzięki babskim plotkom i poczcie pantoflowej zyskaliśmy wiele nowych miłośniczek tej formy spędzania czasu. Podczas wieczoru bawimy się w rytmie największych hitów oraz muzyki, którą  gramy na zajęciach tylko dla Kobiet. Wspomniane wcześniej wyjazdy są alternatywą właśnie dla tych wieczorków. 

Centrum Tańca tworzą uczestnicy naszych zajęć, dlatego dziękujemy za Wasze zaangażowanie i wiele miłych słów.  Pełen parkiet utwierdza nas w przekonaniu, że lubicie Państwo to co robimy i jak to robimy. Dlatego w nowym sezonie gwarantujemy wiele nowych atrakcji. Jeżeli podoba się Państwu w Centrum Tańca Siwka to prosimy dzielcie się swoimi wrażeniami z innymi.

 

Teraz juz zmykamy do Świątecznych obowiązków i powoli w głowach układamy kolejne plany na ten nadchodzący 2020 rok.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij