Weekend taneczny dla kobiet - Wichrowe Wzgórze

Zapraszamy na IV już weekend taneczny dla kobiet. Kompleks wypoczynkowy Wichrowe Wzgórze znajduje się w pięknym miejscu nad jeziorem Kłodno w Chmielnie, w samym sercu  Kaszub. Jest to wyjątkowe miejsce, gdzie tradycja i nowoczesność tworzą świetną harmonię, a piękny widok oszałamia i na długo pozostaje w pamięci. Zarezerwuj weekend 30 stycznia - 2 lutego 2020 na czas tylko dla siebie i jedź z nami wypocząć i naładować się pozytywną energią.

Gwarantujemy: świetną zabawę, relaks, aktywny wypoczynek.  3 noclegi ze śniadaniem. Zajęcia taneczne, fitnessowe, zdrowy kręgosłup. Ognisko, kulig, babski wieczór.  Całkowity koszt 730 zł od osoby.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij