Weekend taneczny dla par - Hotel Spichrz

Zapraszamy pary do udziału w wyjeździe do niezwykle klimatycznego miejsca na Kaszubach. Hotel Spichrz to nowoczesność otulona subtelnym urokiem przeszłości. Gwarantujemy 2 noclegi ze śniadaniem, zajęcia taneczne dostosowane do stopnia zaawansowania. W piątkowy wieczór zapraszamy na ognisko z pieczeniem jaszczurów, jest to tradycyjna kaszubska potrawa z faszerowanego ciasta drożdżowego. W sobotę odbędzie się uroczysta kolacja z piwowarem i degustacją piwa oraz zabawa taneczna, na której grać będzie nasz niezastąpiony dj Kulka. Koszt wyjazdu to 1150 zł od pary. Termin 7-9 lutego 2020.

Trzygwiazdkowy Hotel Spichrz położony jest w nadzwyczaj malowniczej okolicy na obszarze Kaszub, nieopodal Gdańska. Ten wspaniały obiekt powstał na bazie kompleksu dworsko-parkowego w Borczu, znajdującego się w bliskim sąsiedztwie Szymbarka. Można tu spotkać zarówno nowoczesne aranżacje, jak i XV- wieczne zabudowania, takie jak np. zespół parkowo-dworski. Niepowtarzalny klimat i urok majątku ziemskiego oraz „kaszubska dusza” tego miejsca sprawiają, że Hotel Spichrz cieszy się niesłabnącą popularnością i sympatią Gości. 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij