Kurs Tańca dla początkujących - marzec 2020

Szukacie sposobu na wspólne spędzanie czasu? Chcecie mieć wspólną pasję? Zapraszamy na KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO I Stopnia - dla początkującyh. Zajęcia w czwartki o godzinie 18:00.

Po kursie będziecie znać kroki podstawowe m.in. Salsy, Walca angielskiego i Cha-cha-cha. W programi zajęć są również elementy tańca użytkowego takie jak Disco Fox - przysłowiowy "na 3". Podczas kursu przekonacie się ile obecnie granych utworów w stacjach radiowych jest również muzyką tańca towarzyskiego.

 

Zapisz się!

 

Lubicie chodzić na zabawy?

Podczas 8 spotkań poznacie Jive który świetnie sprawdzi się przy każdej rock&rollowej piosence. Wiedza zdobyta przez cały kurs pozwala w swobodny sposób bawić się na praktycznie każdej imprezie okolicznościowej a w szczególności na weselach.

 

Gdzie odbywają się zajęcia?

Gdańska 28 Bydgoszcz.Co potrzebuję?

Proszę zabrać na zajęcia obuwie na zmianę - bardziej wyjściowe niż sportowe ( Panie mogą mieć buty na obcasie).

 

Kurs Tańca dla początkujących - marzec 2020
90 minut

Ceny

130 zł
4 spotkania / os.
100 zł
4 spotkania - studenci / os.
260 zł
8 spotkań (cały kurs) / os.
200 zł
8 spotkań (cały kurs) - studenci / os.
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij