Weekend taneczny dla kobiet w Borach Tucholskich

Zapraszamy na trzeci już weekend taneczny dla kobiet. Centrum Wypoczynkowe Twardy Dół znajduje się na Kaszubach w Borach Tucholskich, położone jest bezpośrednio nad jeziorem Niedackim o I-szej klasie czystości wody. Oddalenie obiektu od miasta i wsi powoduje, że znajdziecie tu Panie oazę ciszy i spokoju, a my przeniesiemy Panie w klimat niczym z kultowego tanecznego filmu Dirty Dancing. 

Gwarantujemy: świetną zabawę, relaks, aktywny wypoczynke, zakwaterowanie w 4 osobywych leśnych chatach z TV i łazienką, 3 śniadanie w formie bufetu szwedzkiego i 4 obiadokolacje, zajęcia taneczne i fitnessowe wg programu - 3 godziny dziennie, babski wieczór, ognisko. Całkowity koszt 700 zł od osoby.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij