Wakacje z Tańcem dla par 2020

Zapraszamy Państwa na wyjazd taneczny dla par: WAKACJE Z TAŃCEM!


Termin wyjazdu: 19 - 23 sierpnia 2020


W tym roku postanowiliśmy wybrać się z Państwem do Pałacu Runowo koło Więcborka

Jest to jeden z najpiękniejszych zabytków romantycznej architektury renesansowej, zlokalizowany 42 km od Bydgoszczy. Zachwycą tu Państwa: ruiny zamku z XIV wieku, rozległy 18-hektarowy, malowniczy park z pięknym drzewostanem i pomnikami przyrody, jezioro, wykwintna i różnorodna kuchnia w Restauracji Pałacowej.

Hotel jest bardzo kameralny, więc jeżeli liczba par będzie podobna do tej w Evicie lub Spichrzu to będziemy głównymi gośćmi w obiekcie.

Sala do tańca to 200 metrowa przestrzeń z parkietem, bez słupów i innych przeszkód ;)

 

Na zajęciach tanecznych będziemy spotykać się dwa razy dziennie po 1,5h. Wieczorne imprezy poprowadzi Karol. Jeden wieczór spędzimy w luźnej atmosferze grillowej, z tańcami na dechach pod namiotem.

 

Dla tych Państwa którzy nie byli jeszcze z nami na wyjeździe i się nad tym zastanawiają mamy przygotowaną krótką relację z zeszłorocznego pobytu w Hotelu Evita w Tleniu.

 

W cenie 2600 zł od pary gwarantujemy:

  • 4 noclegi w pokoju 2-osobywym,
  • pełne wyżywienie – śniadania, obiady serwowane i kolacje,
  • 3h zajęć tanecznych dziennie,
  • wieczorne imprezy,
  • nieograniczony dostęp do strefy  SPA:

 trójwymiarowy basen  z atrakcjami,

 jacuzzi pod gwieździstym niebem ,

 sauna sucha, 

 sauna parowa ,

 sauna niskotemperaturowa herbarium,

 tepidarium, 

 studnia lodowa, 

prysznice wrażeń.

 

W hotelu są akceptowane zwierzęta, dopłata za zwierzę wynosi 50 zł/dzień. 

 

Zaliczka w wysokości 600zł od pary proszę wpłacać osobiście w Centrum Tańca Siwka. Pozostałą część opłaty proszę uregulować do 9 sierpnia.

 

Zaliczka jest w pełni wpłacana do hotelu, więc gdyby wydarzyło się coś niezwykłego w naszym kraju i wyjazd nie doszedłby do skutku, to wpłacona zaliczka może być przez Państwa wykorzystana w innym terminie.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij