Taniec

Taniec, zdrowie, zabawa. Cały tydzień jesteście dla innych w jeden wieczór bądźcie dla siebie! Poprawisz swoją sprawność fizyczną i psychiczną, poznasz nowych znajomych i w sposób bezstresowy nauczysz się tańczyć pod kierunkiem zawodowych nauczycieli tańca.

Pierwszy taniec weselny

Nie ma nic bardziej romantycznego, niż uczyć się tańczyć z osobą, którą kochasz. Dlatego proponujeme profesjonalną naukę tańca dla narzeczonych.  Każdy taniec dopasowujemy do indywidualnych potrzeb,predyspozycji oraz naturalnego stylu  Młodej Pary. Sprawimy, że nauka tańca będzie lekka i przyjemna, a  Wy będzie  sie czuć  na parkiecie tanecznym pewnie i komfortowo. Oferujemy  pakiet  5 lekcji indywidualnych, na których nauczycie się choreografi pierwszego tańca. Jeżeli jesteście zainteresowani skorzystaniem z naszej oferty prosimy o maila z następującymi informacjami: data ślubu, tytuł utworu, preferowane godziny spotkań.

Kursy tańca: I-VIgo stopnia

Prowadzone są według Światowego Programu Tanecznego. Obejmują takie tańce, jak: walc angielskitangowalc wiedeńskifoxtrotquickstepsambacha-charumbajivedisco foxdisco bluesdisco stompsalsa. Znajomość tych tańców przyda się zarówno na eleganckim balu, weselu czy dyskotece . Na kursy można zapisać się w parze lub w kilka osób – stworzymy grupę specjalnie dla Twoich znajomych. Podstawowym zadaniem kursów  jest opanowanie takiego sposobu poruszania się, który dla tancerza jest spokojny i jednocześnie elegancki dla obserwatora. Celem kursów jest nauka nowych figur tanecznych i połączeń ze znanych już figur ale o urozmaiconym, atrakcyjnym dla tancerza wyglądzie oraz umożliwienie uczestnikom spędzanie wolnego czasu, nawiązywanie nowych znajomości. Kursy tańca odbywają się w systemie – 1,5 h zajęć raz w tygodniu. Każdy stopień to 8 spotkań po 1,5h zajęć. Zajęcia prowadzone są przez instruktora wraz z asystentką.

Kurs tańca VIP  to opcja dla osób, które nie mogą uczestniczyć w zajęciach regularnie. Na zajęciach trwających 1,5 h jest obecnych kilku instruktorów, którzy służą wiedzą i pomocą i indywidualizują pracę z poszczególnymi parami. Opłaty dokonuje się za pojedyncze zajęcia.

Kurs tańca I stopnia dla studentów

Prowadzony jest według Światowego Programu Tanecznego. Obejmują takie tańce, jak: walc angielskitangowalc wiedeńskifoxtrotquickstepsambacha-charumbajivedisco foxdisco bluesdisco stompsalsa. Znajomość tych tańców przyda się zarówno na eleganckim balu, weselu czy dyskotece. Promocja (50zł za m-c)dotyczy osób posiadających aktualną legitymację studencką. Istnieje możliwość korzystania z zajęć przez osoby niebędące studentami ( 80zł za m-c). Kurs tańca obejmuje 8 spotkań po 1,5h zajęć, czyli 2 miesiące zajęć. Istnieje możliwość zapisywania się w parach lub solo. Zgłoszenia na kurs prosimy wysyłać na adres karolina@centrumtancasiwka.pl

Lady Style – dla studentek

Jest to doskonała oferta dla osób, które lubią spontaniczny taniec. Zajęcia pomogą nam w wydobyciu naturalnego wdzięku, który drzemie w każdej z nas. Zajęcia przeznaczone są dla kobiet w każdym wieku, które chcą podkreślić swoją kobiecość zarówno w tańcu, jak i życiu codziennym. Intensywny i dynamiczny charakter zajęć  umożliwia uaktywnienie całego organizmu. Na zajęciach realizowane są elementy ZUMBY i tańców latynoamerykańskich. Promocja (50zł za m-c)dotyczy osób posiadających aktualną legitymację studencką. Istnieje możliwość korzystania z zajęć przez osoby niebędące studentami ( 70zł za m-c).  Zgłoszenia na zajęcia prosimy wysyłać na adres biuro@centrumtancasiwka.pl

Lekcje indywidualne

Proponujemy lekcje dla par. Można samemu wybrać dowolne tańce i zdecydować o tempie nauczania. Bezpośredni kontakt z instruktorem pomaga dokładniej przyswoić taneczną wiedzę.

Lady style – dla Pań

Jest to doskonała oferta dla osób, które lubią spontaniczny taniec. Zajęcia pomogą nam w wydobyciu naturalnego wdzięku, który drzemie w każdej z nas. Zajęcia przeznaczone są dla kobiet w każdym wieku, które chcą podkreślić swoją kobiecość zarówno w tańcu, jak i życiu codziennym. Intensywny i dynamiczny charakter zajęć  umożliwia uaktywnienie całego organizmu. W czasie lekcji uczymy się nie tylko kroków ale angażujemy i uelastyczniamy cały aparat ruchu, poprawiamy kondycję fizyczną, tracimy także zbędne kilogramy, a przede wszystkim poprawiamy swoje samopoczucie.  Różnorodność tańców wyrabia umiejętność swobodnego poruszania się do każdej muzyki, nie tylko latynoamerykańskiej. Zdobyta koordynacja ruchów ułatwia i znacznie przyspiesza naukę nowych tańców oraz pozwala łatwiej nabywać nowe umiejętności na przykład w różnych sportach czy czynnościach nie związanych z tańcem.

Pilates – dla Pań

Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze, ograniczona liczba miejsc w grupie. Pilates jest to metoda mającą na celu stworzeniu równowagi w ciele. Jest treningiem „dobrego samopoczucia”. Ma wpływ na to jak wygląda i pracuje nasze ciało, a także na to jak je odczuwamy. Bezstresowe i nieforsowne ćwiczenia  wykonywane przy dźwiękach spokojnej muzyki wprowadzają nas w dobry nastrój i poprawiają wygląd naszego ciała.Pilates to przede wszystkim świadomość zdrowego ruchu i prawidłowej postawy oraz wzmacnianie ciała z zachowaniem naturalnych krzywizn kręgosłupa w różnych płaszczyznach. Ćwiczenia te mogą wykonywać wszyscy bez względu na wiek czy płeć oraz niezależnie od stopnia sprawności fizycznej. Jest to metoda rehabilitacji ruchowej, która działa leczniczo, profilaktycznie i wzmacniająco. Fizjoterapeuci i osteolodzy określają metodę Pilates jako jedną z najbezpieczniejszych form aktywności ruchowej.

Taniec dla seniorów

Tańczyć może każdy, bez względu na wiek i stopień sprawności. Ćwiczenia na miarę własnych możliwości fizycznych przynoszą maksimum efektu. Taniec jest niezwykle skutecznym lekiem przedłużającym młodość osób starszych. Rytmiczne pląsanie na parkiecie w takt muzyki zwiększa wytrzymałość i wzmacnia serce. Zajęcia prowadzone są w taki sposób, aby każdy mógł w nich uczestniczyć. Nie trzeba posiadać żadnych nadzwyczajnych umiejętności ani doświadczenia tanecznego. Zajęcia taneczne są doskonałą okazją do nawiązania nowych znajomości. Coraz więcej aktywnych seniorów chce tańczyć. Dołącz do nas 🙂 zajęcia odbywają się w piątki o godz.16.30.

Wieczorki taneczne

Jest to jedyna tego typu impreza w Bydgoszczy, na której  wykorzystacie umiejętności nabyte na kursach tańca. Można mile spędzić czas przy rytmach standardowych i latynoamerykańskich w towarzystwie sympatycznych i lubiących bawić się osób. W wieczorkach może uczestniczyć każdy, niezależnie od posiadanych umiejętności tanecznych.  Wieczorek taneczny to nic innego jak dancing, na którym na pewno nie jeden raz się świetnie bawiłeś. Miła i kulturalna atmosfera oraz niepowtarzalna muzyka przeniosą Cię w czasie. Wszystkich chętnych do odwiedzenia i poznania naszej szkoły zapraszamy serdecznie w każdą sobotę od godziny 20.o0-22.00. Do zobaczenia:)

Babskie wieczory – Ladies NightFormacja

To imprezy organizowane cyklicznie. Nasze roztańczone babskie wieczory cieszą się ogromną popularnością wśród Pań.
Z myślą o kobiecych potrzebach,organizujemy wieczory, w których nie zabraknie tańca, smacznych przekąsek oraz rozmów w gronie znajomych. Babskie wieczory to najbardziej gorące i szalone wieczory w Centrum Tańca.

  ORGANIZACJA :

WESEL, PRZYJĘĆ, CHRZCIN, IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH

 


Program zajęć – Taniec bawi, uczy, wychowuje.  Na naszych zajęciach dzieci i młodzież poznają różne formy taneczne w zależności od wybranego stylu tańca. Zajęcia dla dzieci i młodzieży odbywają się w systemie rocznym. Uczestnicząc w naszych zajęciach dzieci i młodzież zdobywają co roku medale i gwiazdy  taneczne. Każdy rok nauki kończy się uroczystym podsumowaniem i zdobyciem medalu lub gwiazdy tanecznej.

Cel programu – dzięki zajęciom dzieci otwierają się na innych ludzi, kształtują pozytywne postawy, a taniec staje się ich pasją. Poprzez tę formę ruchu kształtowana jest prawidłowa sylwetka a nadmiar energii zostaje zredukowany.

Każde dziecko wygrywa – zajęcia taneczne prowadzone są bezstresowo, tak aby każdy uczestnik czerpał radość z tańca oraz rozwijał swoją kreatywność taneczną. Każde dziecko zdobywa medal taneczny.

Balet dla przedszkolaków

W grupie balerinek każda dziewczynka będzie mogła nauczyć się magicznych choreografii i poczuje się jak prawdziwa księżniczka. Na zajęcia zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym, które mają doświadczenie, jak i te, które stawiają pierwsze kroki w tańcu. Zajęcia dostosowane są do wieku oraz możliwości psychoruchowych dziecka. Zajęcia to niezwykła zabawa – wpływająca na kształtowanie prawidłowej sylwetki tancerki, rozciągnięcie i uelastycznienie mięśni, a także rytmiczność i płynność ruchu.

Taniec towarzyski dla dzieci

Zajęcia kształtują prawidłową sylwetkę i koordynację ruchu. Dzieci uczą się na nich kroków: Walca Angielskiego, Walca Wiedeńskiego, Samby, Cha-chy, Jive i wielu innych tańców. Niezwykle radosna i energetyczna atmosfera zajęć wyzwala  kreatywność i dynamikę ruchu. Każde zajęcia są przyjemnością i świetną zabawą. Zajęcia prowadzone są w różnych grupach umiejętnościowych.

Formacja CHICA CARAMELO dla dziewczynek

Możliwość rozwijania swoich umiejętności tanecznych w przypadku braku partnera do tańca. Dziewczynki tańczą indywidualnie lub w formacji, mają możliwość uczestniczenia w turniejach tańca i występach. Zajęcia kształtują poprawną sylwetkę ciała oraz grację i elegancję ruchu. Dziewczynki uczą się kroków: Walca Angielskiego, Walca Wiedeńskiego, Samby, Cha-chy, Jive  i wielu innych tańców. Niezwykle radosna i energetyczna atmosfera zajęć wyzwala u dzieci kreatywność i dynamikę ruchu. Każde zajęcia są przyjemnością i świetną zabawą.

Copyright Centrum Tańca Siwka / Bydgoszcz / Tel: 052 376 55 55