Nauka tańca dla Singli

Brak partnera lub partnerki nie wyklucza Cię z możliwości tańczenia w parze. Uwież nam, że wiele osób bez pary zgłasza się na kursy tańca. Prześlij  do nas swoje zgłoszenie!

Kursy Tańca Towarzyskiego obejmują 6 stopni, z których każdy do 8 spotkań po 1,5 h zajęć. Zajęcia prowadzone są według Światowego Programu Tanecznego. Obejmują takie tańce, jak: walc angielski, walc wiedeński, tango, foxtrot, quickstep, samba, cha-cha, rumba, jive, salsa, disco fox, blues. Znajomość tych tańców przyda się zarówno na eleganckim balu, weselu czy dyskotece. Kurs I stopnia jest to podstawowe kompendium wiedzy, które zachęcamy rozwijać na kolejnych stopniach.

Kurs Tańca Towarzyskiego do przede wszystkim świetna zabawa i okazja do spotkanie się ze znajomymi oraz poznanie nowych osób. Podstawowym zadaniem kursów  jest opanowanie takiego sposobu poruszania się, który jest naturalny i swobodny dla tancerza, a jednocześnie elegancki dla obserwatora. Celem kursów  na podstawowym poziomie jest nauka nowych kroków i figur tanecznych, natomiast na wyższych poziomach skupiamy się na różnorodnym łączeniu poznanych elementów. 

Nauka tańca dla Singli
90 minut

Ceny

130 zł zł
od osoby 4 spotkania
260 zł zł
od osoby za 8 spotkań
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij