Kurs Tańca dla młodzieży

To kurs przeznaczony dla osób pragnących szybko i skutecznie nauczyć się swobodnego tańca w parze, w najróżniejszych rytmach aktualnie obecnych na naszych parkietach.

Program kursu odchodzi od standardowych założen kursów tańca towarzyskiego stawiając za cel przede wszystkim użytkowość i uniwersalność uczonych kroków. Na zajęciach nauczycie się : disco foxa ( na "3" lub "2 na 1"), bluesa, two stepa. Kroki te wykorzystasz na studniówce, dyskotece czy osiemnastce.

Na popularność tańca użytkowego składa się: prostota, widowiskowość różnych obrotów, fantazyjnych figur, które przyciągają uwagę i podziw oglądających. Można go zatańczyć do każdej muzyki, technika ustępuje miejsca fantazji, a skomplikowane kroki - radości wspólnej zabawy. To świetna szkoła dla Panów w opanowaniu trudnej sztuki prowadzenia partnerki i zabłyśnięcia na parkiecie.

Kurs Tańca dla młodzieży
60 minut

Ceny

50 zł
za miesiąc zajęć
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij