Nauka tańca poprzez zabawę - taniec towarzyski dla przedszkolaków

Nasze zajęcia to mnóstwo zabawy, ale jednocześnie nauka kroków podstawowych: samby, chachy, walca angielskiego i wiedeńskiego. Tańczymy również rock& rolla, jive oraz wiele różnych zabaw i animacji tanecznych. Taniec wpływa na kształtowanie prawidłowej postawy ciała, rozwija poczucie rytmu, wzmacnia koordynację ruchową, a co najważniejsze daje ogrom radości i możliwość  wyrażania siebie. Zapraszamy do wspólnej zabawy dzieci w wieku 3-6 lat.

Każdy rok zajęć podsumowujemy występem tanecznym dla rodziców. Dzieci prezentują swoje umiejętności taneczne przed widownią. Na koniec roku każdy tancerz/tancerka otrzymuje dyplom i medal. W pierwszym roku nauki dzieci otrzymują brązowy medal, w drugim roku srebrny, w trzecim złoty. Kolejny etap to brązowa, srebrna i złota gwiazda.

Nauka tańca poprzez zabawę - taniec towarzyski dla przedszkolaków
45 minut

Ceny

80 zł zł
miesiąc zajęć
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij