Taniec towarzyskie - juniorzy

Zajęcia dla juniorów to mnóstwo zabawy, ale jednocześnie nauka kroków i choreografii takich tańców jak: samba, chacha, jive, salsa, walc angielski i wiedeński. Niezwykle radosna i energetyczna atmosfera zajęć wyzwala  kreatywność i dynamikę ruchu. Każde zajęcia są przyjemnością i świetną zabawą dla każdego dziecka.  

Każdy rok zajęć podsumowujemy występem tanecznym dla rodziców. Dzieci prezentują swoje umiejętności taneczne przed widownią. Na koniec roku każdy tancerz/tancerka otrzymuje dyplom i medal. W pierwszym roku nauki dzieci otrzymują brązowy medal, w drugim roku srebrny, w trzecim złoty. Kolejny etap to brązowa, srebrna i złota gwiazda.

Taniec towarzyskie - juniorzy
60 minut

Ceny

90 zł zł
miesiąc zajęć
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij