Kurs tańca towarzyskiego - poniedziałki 20:30

Zapraszamy na nową grupę kursu tańca towarzyskiego I stopnia. Zajęcia będą odbywać się w czwartki o godz.19.00. 

Pierwsze spotkanie odbędzie się już 23 maja 2019. Spotkania trwają 90 minut i odbywają się raz w tygodniu. Cały cykl zajęć to 8 spotkań raz w tygodniu. Podczas zajęć poznacie Państwo kroki podstawowe m.in. walca angielskiego, jive'a czy bluesa. Kurs pierwszego stopnia to najlepszy sposób na rozpoczęcie nauki tańca. 

Mogę przyjść solo czy z partnerem/ką?

Najwygodniej tańczy się z osobą którą się zna, dlatego zachęcamy do zapisywania się parami. Jeżeli nie masz w kręgu znajomych osoby chętnej podjęcia nauki tańca, możesz zgłosić się sam/a. Na kursie tańca można poznać wiele ciekawych osób. Jeżeli nie masz z kim przyjść nie czekaj, zapisz się a na zajęciach napewno poznasz inne osoby chcące się nauczyć tańczyć bez partnera/ki. 

Jak mogę się zapisać na kurs tańca?

Na kurs najlepiej zapisać się mailowo. Jeżeli przed zapisaniem się na kurs masz pytania na które chciałbyś/chciałabyś nam zadać to zapraszamy do naszego działu z najczęściej zadawanymi pytaniami. Jeżeli w naszym FAQ nie znajdziecie Państwo odpowiedzi na nurtujące Was pytanie zadzwońcie (Marian: 501 650 255 lub Karolina: 606 335 757). Zgłoszenia najlepiej wysyłać mailowo poprzez naszą bramkę kontaktową lub bezpośrednio na adres biuro@centrumtancasiwka.pl 

 

Aby ułatwić decyzję oraz sprawdzić czy taniec jest właśnie dla Ciebie zapraszamy na pierwsze spotkanie. W naszej szkole tańca pierwsze spotkanie kursu tańca jest bezpłatne. Jeżeli stwierdzisz, że nie odpowiada Tobie formuła zajęć lub sam taniec nie jest dla Ciebie możesz zrezygnować po pierwszych zajęciach bez żadnego ryzyka i opłat. 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij