Dodatkowa lekcja JIVE

Jest to kolejne spotkanie z projektu "12 miesięcy, 12 tańców". Zajęcia odbywają się cyklicznie w wybraną sobotę miesiąca. Na kwiecień przypada Jive. Zajęcia przeznaczone są dla byłych i obecnych uczestników zajęć, na lekcji nauczycie się Państwo nowej wariacji kroków JIve. Dla byłych uczestników zajęć jest to okazja to zastrzyku nowości w repertuarze tanecznym. Dla obecnych kursantów to możliwość poszerzenia horyzontów tanecznych.

Lekcja odbędzie się w ramach świętowania Międzynarodowego Dnia Tańca 27 kwietnia o godz.19.00. Po zajęciach odbędzie się wieczorek taneczny. Koszt lekcji to 60zł od pary. Koszt wieczorku tanecznego to 30zł.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij