Taniec dla par

Taniec, zdrowie, zabawa. Cały tydzień jesteście dla innych w jeden wieczór bądźcie dla siebie! Poprawisz swoją sprawność fizyczną i psychiczną, poznasz nowych znajomych i w sposób bezstresowy nauczysz się tańczyć pod kierunkiem zawodowych nauczycieli tańca.

Kursy tańca: I-VIgo stopnia

Prowadzone są według Światowego Programu Tanecznego. Obejmują takie tańce, jak: walc angielskitangowalc wiedeńskifoxtrotquickstepsambacha-charumbajivedisco foxdisco bluesdisco stompsalsa. Znajomość tych tańców przyda się zarówno na eleganckim balu, weselu czy dyskotece . Na kursy można zapisać się w parze lub w kilka osób – stworzymy grupę specjalnie dla Twoich znajomych. Podstawowym zadaniem kursów  jest opanowanie takiego sposobu poruszania się, który dla tancerza jest spokojny i jednocześnie elegancki dla obserwatora. Celem kursów jest nauka nowych figur tanecznych i połączeń ze znanych już figur ale o urozmaiconym, atrakcyjnym dla tancerza wyglądzie oraz umożliwienie uczestnikom spędzanie wolnego czasu, nawiązywanie nowych znajomości. Kursy tańca odbywają się w systemie – 1,5 h zajęć raz w tygodniu. Każdy stopień to 8 spotkań po 1,5h zajęć. Zajęcia prowadzone są przez instruktora wraz z asystentką.

Kurs tańca VIP

To opcja dla osób, które nie mogą uczestniczyć w zajęciach regularnie. Na zajęciach trwających 1,5 h jest obecnych kilku instruktorów, którzy służą wiedzą i pomocą i indywidualizują pracę z poszczególnymi parami. Opłaty dokonuje się za pojedyncze zajęcia.

Lekcje indywidualne

Proponujemy lekcje dla par. Można samemu wybrać dowolne tańce i zdecydować o tempie nauczania. Bezpośredni kontakt z instruktorem pomaga dokładniej przyswoić taneczną wiedzę.

Wieczorki taneczne

Jest to jedyna tego typu impreza w Bydgoszczy, na której  wykorzystacie umiejętności nabyte na kursach tańca. Można mile spędzić czas przy rytmach standardowych i latynoamerykańskich w towarzystwie sympatycznych i lubiących bawić się osób. W wieczorkach może uczestniczyć każdy, niezależnie od posiadanych umiejętności tanecznych.  Wieczorek taneczny to nic innego jak dancing, na którym na pewno nie jeden raz się świetnie bawiłeś. Miła i kulturalna atmosfera oraz niepowtarzalna muzyka przeniosą Cię w czasie. Wszystkich chętnych do odwiedzenia i poznania naszej szkoły zapraszamy serdecznie w każdą sobotę od godziny 20.o0-22.00. Do zobaczenia:)

Copyright Centrum Tańca Siwka / Bydgoszcz / Tel: 052 376 55 55