Taniec dla kobiet

LADY STYLE dance

Jest to doskonała oferta dla osób, które lubią spontaniczny taniec. Zajęcia pomogą nam w wydobyciu naturalnego wdzięku, który drzemie w każdej z nas. Zajęcia przeznaczone są dla kobiet w każdym wieku, które chcą podkreślić swoją kobiecość zarówno w tańcu, jak i życiu codziennym. Intensywny i dynamiczny charakter zajęć  umożliwia uaktywnienie całego organizmu. W czasie lekcji uczymy się kroków takich tańców jak: salsa, merengue, cha-cha, rumba, jive, bachata. Podczas zajęć angażujemy i uelastyczniamy cały aparat ruchu, poprawiamy kondycję fizyczną, tracimy także zbędne kilogramy, a przede wszystkim poprawiamy swoje samopoczucie.

LADY STYLE fit

To zajęcia fitnessowe inspirowane tańcem. LADY STYLE fit po prostu świetna zabawa połączona z pełnowymiarowym treningiem kondycyjnym i interwałowym. Najlepsze zajęcia na poprawę sylwetki i wyzwolenie wewnętrznej przebojowości.

LADY STYLE senior

Zajęcia skierowane do osób starszych, a także dla wszystkich, którzy długo nie praktykowali żadnej aktywności fizycznej. Zajęcia prowadzone są w umiarkowanym tempie. Zajęcia oparte są na podobnej formule jak LADY STYLE dance, a różnica dotyczy intensywności i tempa. Każde spotkanie naszych seniorek to przyjemnie przetańczona godzina z mnóstwem radości.

SALSATION

Zapraszamy na nowy trening taneczny SALSATION. Salsation® – NAJSZYBCIEJ ROZWIJAJĄCY SIĘ PROGRAM dance&fitness w Europie!
Jeszcze żaden program nie wzbudził tak wielkiego zainteresowania, w tak KRÓTKIM CZASIE!

Zajęcia odbywają się w każdy czwartek o godz.19.30.  Koszt 80zł za miesiąc zajęć. Zapisy karolina@centrumtancasiwka.pl

Salsation® opiera się na radości, którą niesie taniec i ruch, oraz kładzie nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych choreografii połączonych z niesamowitą zabawą. Zawiera elementy treningu funkcjonalnego, dzięki czemu wzmacniamy i wysmuklamy równomiernie całe ciało. Możemy tańczyć i ćwiczyć jednocześnie!
Oprócz bazowych kroków poszczególnych choreografii oraz izolacji warm-up, dzięki Salsation® można lepiej zrozumieć i zinterpretować muzykę. Zajęcia są otwarte dla wszystkich, zarówno początkujących, jak i profesjonalistów.

LEJDIS NIGHT

To imprezy organizowane cyklicznie. Nasze roztańczone babskie wieczory cieszą się ogromną popularnością wśród Pań.
Jest to czas, w którym cała szkoła tańca zarezerwowana jest tylko dla Pań, bawimy się, tańczymy i spalamy kalorie.

Copyright Centrum Tańca Siwka / Bydgoszcz / Tel: 052 376 55 55