Taniec dla kobiet

LADY STYLE dance

Jest to doskonała oferta dla osób, które lubią spontaniczny taniec. Zajęcia pomogą nam w wydobyciu naturalnego wdzięku, który drzemie w każdej z nas. Zajęcia przeznaczone są dla kobiet w każdym wieku, które chcą podkreślić swoją kobiecość zarówno w tańcu, jak i życiu codziennym. Intensywny i dynamiczny charakter zajęć  umożliwia uaktywnienie całego organizmu. W czasie lekcji uczymy się kroków takich tańców jak: salsa, merengue, cha-cha, rumba, jive, bachata. Podczas zajęć angażujemy i uelastyczniamy cały aparat ruchu, poprawiamy kondycję fizyczną, tracimy także zbędne kilogramy, a przede wszystkim poprawiamy swoje samopoczucie. Na zajęciach nie zabraknie również elementów ZUMBY, ponieważ zajęcia prowadzi licencjonowany instruktor ZUMBA fitness.

LADY STYLE fit

To zajęcia fitnessowe inspirowane tańcem. LADY STYLE fit po prostu świetna zabawa połączona z pełnowymiarowym treningiem kondycyjnym i interwałowym. Najlepsze zajęcia na poprawę sylwetki i wyzwolenie wewnętrznej przebojowości.

LADY STYLE senior

Zajęcia skierowane do osób starszych, a także dla wszystkich, którzy długo nie praktykowali żadnej aktywności fizycznej. Zajęcia prowadzone są w umiarkowanym tempie. Zajęcia oparte są na podobnej formule jak LADY STYLE dance, a różnica dotyczy intensywności i tempa. Każde spotkanie naszych seniorek to przyjemnie przetańczona godzina z mnóstwem radości.

Maratony taneczne

To imprezy organizowane cyklicznie. Nasze roztańczone babskie popołudnia cieszą się ogromną popularnością wśród Pań.
Jest to czas, w którym cała szkoła tańca zarezerwowana jest tylko dla Pań, bawimy się, tańczymy i spalamy kalorie.

Copyright Centrum Tańca Siwka / Bydgoszcz / Tel: 052 376 55 55