Taniec dla kobiet

LADY STYLE dance

Jest to doskonała oferta dla osób, które lubią spontaniczny taniec. Zajęcia pomogą nam w wydobyciu naturalnego wdzięku, który drzemie w każdej z nas. Zajęcia przeznaczone są dla kobiet w każdym wieku, które chcą podkreślić swoją kobiecość zarówno w tańcu, jak i życiu codziennym. Intensywny i dynamiczny charakter zajęć  umożliwia uaktywnienie całego organizmu. W czasie lekcji uczymy się kroków takich tańców jak: salsa, merengue, cha-cha, rumba, jive, bachata. Podczas zajęć angażujemy i uelastyczniamy cały aparat ruchu, poprawiamy kondycję fizyczną, tracimy także zbędne kilogramy, a przede wszystkim poprawiamy swoje samopoczucie. Na zajęciach nie zabraknie również elementów ZUMBY, ponieważ zajęcia prowadzi licencjonowany instruktor ZUMBA fitness.

LADY STYLE fit

To zajęcia fitnessowe inspirowane tańcem. LADY STYLE fit po prostu świetna zabawa połączona z pełnowymiarowym treningiem kondycyjnym i interwałowym. Najlepsze zajęcia na poprawę sylwetki i wyzwolenie wewnętrznej przebojowości.

LADY STYLE senior

Zajęcia skierowane do osób starszych, a także dla wszystkich, którzy długo nie praktykowali żadnej aktywności fizycznej. Zajęcia prowadzone są w umiarkowanym tempie. Zajęcia oparte są na podobnej formule jak LADY STYLE dance, a różnica dotyczy intensywności i tempa. Każde spotkanie naszych seniorek to przyjemnie przetańczona godzina z mnóstwem radości.

LEJDIS NIGHT

To imprezy organizowane cyklicznie. Nasze roztańczone babskie wieczory cieszą się ogromną popularnością wśród Pań.
Jest to czas, w którym cała szkoła tańca zarezerwowana jest tylko dla Pań, bawimy się, tańczymy i spalamy kalorie.

LADY STYLE z brzuszkiem

Zajęcia są dedykowane dla Pań w ciąży, które chciałyby zapewnić sobie optymalną ilość ruchu. Zajęcia prowadzone są w umiarkowanym tempie przy nie za szybkiej muzyce. Podstawą tych zajęć są tańce takie jak: salsa, bachata, kizomba, rumba itp.

Jak powszechnie wiadomo taniec rozwija nie tylko ciało ale i również sferę emocjonalną, wprawia nas w pozytywny nastrój oraz poprawia samopoczucie. Istotą zajęć specjalnie przygotowanych dla kobiet w ciąży jest przede wszystkim kołysanie biodrami, które wpływa na głębokie rozluźnienie mięśni dna miednicy oraz kręgosłupa, co istotnie wpływa na profilaktykę bólów kręgosłupa, poprawia pracę układu oddechowego oraz krążenie krwi, a więc i dotlenienie maleństwa w łonie mamy.
Każda ciężarna ciesząca się zdrową, nie zagrożoną ciążą może skorzystać z tych zajęć, bez względu na umiejętności i poziom zaawansowania. Taneczne ruchy pozwolą Wam łatwiej znieść ciążę, lżej przejść przez poród oraz sprawniej wrócić do formy z przed ciąży.

Zalety dla maluskza – taniec nie tylko wyzwala pozytywne emocje, rozluźnia, poprawia nastrój – a jak wiadomo, dobry humor mamusi wpływa pozytywnie na jej maleństwo! Tańcząc, mama dostarcza dziecku wiele bodźców, które mają pozytywny wpływ na rozwój.

Jak przygotować się do zajęć: ćwiczymy w płaskim obuwiu; zabierz se sobą luźny (oddychający) strój nie ograniczajęcy ruchów; zabierz ze sobą wodę.

Zajęcia trwają 60 minut.

Copyright Centrum Tańca Siwka / Bydgoszcz / Tel: 052 376 55 55