Taniec dla kobiet

Lady style – dla Pań

Jest to doskonała oferta dla osób, które lubią spontaniczny taniec. Zajęcia pomogą nam w wydobyciu naturalnego wdzięku, który drzemie w każdej z nas. Zajęcia przeznaczone są dla kobiet w każdym wieku, które chcą podkreślić swoją kobiecość zarówno w tańcu, jak i życiu codziennym. Intensywny i dynamiczny charakter zajęć  umożliwia uaktywnienie całego organizmu. W czasie lekcji uczymy się nie tylko kroków ale angażujemy i uelastyczniamy cały aparat ruchu, poprawiamy kondycję fizyczną, tracimy także zbędne kilogramy, a przede wszystkim poprawiamy swoje samopoczucie.  Różnorodność tańców wyrabia umiejętność swobodnego poruszania się do każdej muzyki, nie tylko latynoamerykańskiej. Zdobyta koordynacja ruchów ułatwia i znacznie przyspiesza naukę nowych tańców oraz pozwala łatwiej nabywać nowe umiejętności na przykład w różnych sportach czy czynnościach nie związanych z tańcem.

Pilates – dla Pań

Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze, ograniczona liczba miejsc w grupie. Pilates jest to metoda mającą na celu stworzeniu równowagi w ciele. Jest treningiem „dobrego samopoczucia”. Ma wpływ na to jak wygląda i pracuje nasze ciało, a także na to jak je odczuwamy. Bezstresowe i nieforsowne ćwiczenia  wykonywane przy dźwiękach spokojnej muzyki wprowadzają nas w dobry nastrój i poprawiają wygląd naszego ciała.Pilates to przede wszystkim świadomość zdrowego ruchu i prawidłowej postawy oraz wzmacnianie ciała z zachowaniem naturalnych krzywizn kręgosłupa w różnych płaszczyznach. Ćwiczenia te mogą wykonywać wszyscy bez względu na wiek czy płeć oraz niezależnie od stopnia sprawności fizycznej. Jest to metoda rehabilitacji ruchowej, która działa leczniczo, profilaktycznie i wzmacniająco. Fizjoterapeuci i osteolodzy określają metodę Pilates jako jedną z najbezpieczniejszych form aktywności ruchowej.

Babskie wieczory – Ladies Night

To imprezy organizowane cyklicznie. Nasze roztańczone babskie wieczory cieszą się ogromną popularnością wśród Pań.
Z myślą o kobiecych potrzebach,organizujemy wieczory, w których nie zabraknie tańca, smacznych przekąsek oraz rozmów w gronie znajomych. Babskie wieczory to najbardziej gorące i szalone wieczory w Centrum Tańca.

Copyright Centrum Tańca Siwka / Bydgoszcz / Tel: 052 376 55 55