Taniec dla dzieci i młodzieży

Program zajęć – Taniec bawi, uczy, wychowuje.  Na naszych zajęciach dzieci i młodzież poznają różne formy taneczne w zależności od wybranego stylu tańca. Zajęcia dla dzieci i młodzieży odbywają się w systemie rocznym. Uczestnicząc w naszych zajęciach dzieci i młodzież zdobywają co roku medale i gwiazdy  taneczne. Każdy rok nauki kończy się uroczystym podsumowaniem i zdobyciem medalu lub gwiazdy tanecznej.

Cel programu – dzięki zajęciom dzieci otwierają się na innych ludzi, kształtują pozytywne postawy, a taniec staje się ich pasją. Poprzez tę formę ruchu kształtowana jest prawidłowa sylwetka a nadmiar energii zostaje zredukowany.

Każde dziecko wygrywa – zajęcia taneczne prowadzone są bezstresowo, tak aby każdy uczestnik czerpał radość z tańca oraz rozwijał swoją kreatywność taneczną. Każde dziecko zdobywa medal taneczny.

Balet dla przedszkolaków

W grupie balerinek każda dziewczynka będzie mogła nauczyć się magicznych choreografii i poczuje się jak prawdziwa księżniczka. Na zajęcia zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym, które mają doświadczenie, jak i te, które stawiają pierwsze kroki w tańcu. Zajęcia dostosowane są do wieku oraz możliwości psychoruchowych dziecka. Zajęcia to niezwykła zabawa – wpływająca na kształtowanie prawidłowej sylwetki tancerki, rozciągnięcie i uelastycznienie mięśni, a także rytmiczność i płynność ruchu.

MAMA i JA

To zupełnie nowa formuła zajęć tanecznych, na których rodzic tańczy wspólnie z dzieckiem. Mnóstwo radosnej zabawy i ruchu dla każdego doda Wam energii na cały weekend. Zajęcia wpływają na zacieśnienie więzi między dzieckiem a rodzicem. Dostarczają rodzicom inspiracji jak bawić się aktywnie z dzieckiem. Zajęcia taneczne Mama i Ja rozwijają umiejętności motoryczne dziecka, kształtują koordynację ruchu, umuzykalniają, pozwalają rodzicom na obserwację rozwoju swojej pociechy. Na zajęciach uczymy się poprzez zabawę, poznajemy podstawowe kroki m.in. Cha-chy, Salsy, Paso Doble, Rock&rolla, Samby, Walca Wiedeńskiego, Poleczki. Zajęcia trwają 45 minut.

Taniec towarzyski dla dzieci

Zajęcia kształtują prawidłową sylwetkę i koordynację ruchu. Dzieci uczą się na nich kroków: Walca Angielskiego, Walca Wiedeńskiego, Samby, Cha-chy, Jive i wielu innych tańców. Niezwykle radosna i energetyczna atmosfera zajęć wyzwala  kreatywność i dynamikę ruchu. Każde zajęcia są przyjemnością i świetną zabawą. Zajęcia prowadzone są w różnych grupach umiejętnościowych.

Formacja CHICA CARAMELO dla dziewczynek

Możliwość rozwijania swoich umiejętności tanecznych w przypadku braku partnera do tańca. Dziewczynki tańczą indywidualnie lub w formacji, mają możliwość uczestniczenia w turniejach tańca i występach. Zajęcia kształtują poprawną sylwetkę ciała oraz grację i elegancję ruchu. Dziewczynki uczą się kroków: Walca Angielskiego, Walca Wiedeńskiego, Samby, Cha-chy, Jive  i wielu innych tańców. Niezwykle radosna i energetyczna atmosfera zajęć wyzwala u dzieci kreatywność i dynamikę ruchu. Każde zajęcia są przyjemnością i świetną zabawą.

Copyright Centrum Tańca Siwka / Bydgoszcz / Tel: 052 376 55 55